SDM2U20CSP-7
מק"ט מוצר של DigiKey
SDM2U20CSP-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SDM2U20CSP-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SDM2U20CSP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SDM2U20CSP-7
תיאור
DIODE SCHOTTKY 20V 2A X3WLB16082
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 20 V 2A הרכבה משטחית X3-WLB1608-2
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SDM2U20CSP-7 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
150 µA @ 20 V
קיבוליות @ Vr‏, F
115pF ב-4V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
20 V
מארז ההתקן של הספק
X3-WLB1608-2
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
470 mV @ 2 A