SDM2A20CSP-7
מק"ט מוצר של DigiKey
SDM2A20CSP-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SDM2A20CSP-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SDM2A20CSP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SDM2A20CSP-7
תיאור
DIODE SCHOTTKY 20V 2A X3WLB14062
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 20 V 2A הרכבה משטחית X3-WLB1406-2
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
80 µA @ 20 V
קיבוליות @ Vr‏, F
70pF ב-5V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
20 V