SMAJ14A-13-F | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMA |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 23.2V מלחץ17.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SMAJ14A-13-F דגמים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 17.2A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 400W |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק פעיל | יישומים שימוש כללי |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
ערוצים חד-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 14V | מארז / תיבה DO-214AC, SMA |
מתח - פריצה (מינ') 15.6V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 23.2V | מספר מוצר בסיס |