ESDALC6V1-1M2
מק"ט מוצר של DigiKey
497-5238-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-5238-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-5238-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDALC6V1-1M2
תיאור
TVS DIODE 3VWM SOD882
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-882
מודלים EDA/CAD
ESDALC6V1-1M2 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
50W
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
מארז‏ / תיבה
SOD-882
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז ההתקן של הספק
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3V
מספר מוצר בסיס
מתח - פריצה (מינ')
6.1V