SMAJ22A-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ22A-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ22A-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ22A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ22A-13-F
תיאור
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
35.5V מלחץ11.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ22A-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
11.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
22V
מתח - פריצה (מינ')
24.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
35.5V