SMAJ6.5CA-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ6.5CA-13-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ6.5CA-13-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ6.5CA-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ6.5CA-13-F
תיאור
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11.2V מלחץ35.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ6.5CA-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
35.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
6.5V
מתח - פריצה (מינ')
7.22V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
11.2V