ZXMN10A08GTA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET N-CH 100V 2A SOT223 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 40 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 100 V 2A (Ta) 2W (Ta) הרכבה משטחית SOT-223-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ZXMN10A08GTA דגמים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V2 ב-µA250 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 7.7 nC @ 10 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | Vgs (מקס') ±20V |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 405 pF @ 50 V |
סוג FET | פיזור הספק (מקס') 2W (Ta) |
טכנולוגיה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 100 V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז ההתקן של הספק SOT-223-3 |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 6V, 10V | מארז / תיבה |