STN2NF10
מק"ט מוצר של DigiKey
497-8023-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-8023-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-8023-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STN2NF10
תיאור
MOSFET N-CH 100V 2.4A SOT-223
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 2.4A (Tc) 3.3W (Tc) הרכבה משטחית SOT-223
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STN2NF10 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
14 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
280 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
3.3W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
SOT-223
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V