ZXMP10A13FQTA
מק"ט מוצר של DigiKey
ZXMP10A13FQTADITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ZXMP10A13FQTADICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ZXMP10A13FQTADIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZXMP10A13FQTA
תיאור
MOSFET P-CH 100V 600MA SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 100 V 600mA (Ta) 625mW (Ta) הרכבה משטחית SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ZXMP10A13FQTA דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
1.8 nC @ 5 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
141 pF @ 50 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
625mW (Ta)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V