YFF31HC2A105MT000N
מק"ט מוצר של DigiKey
445-16151-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-16151-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-16151-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
YFF31HC2A105MT000N
תיאור
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 100V 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF קבלי מעבר (feed through) 100V 6 A 5mOhm 1206 (3216 מטרי), 4 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
YFF31HC2A105MT000N דגמים
קטגוריה
זרם
6 A
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
5mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
הפסדי תחיבה
40dB ב-800kHz ~ 2GHz
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי), 4 פדי PC
קיבוליות
1 µF
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה (מקס')
0.057‏ אינץ' (1.45‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
100V