ZXMS6004DN8-13 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מתג/דוחף להספקת-כוח 1:1 תעלת N 1.3A ‎8-SO‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ZXMS6004DN8-13
מק"ט מוצר של DigiKey
ZXMS6004DN8-13DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ZXMS6004DN8-13DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ZXMS6004DN8-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZXMS6004DN8-13
תיאור
IC PWR DRIVER N-CHANNEL 1:1 8SO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ZXMS6004DN8-13 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
3.3V, 5V
יצרן
זרם - יציאה (מקס')
1.3A
סדרה
Rds On (טיפוסי)
350mOhm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג כניסה
לא הופך
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
אתחול-עצמי
סוג מתג
הגנה מפני תקלות
הגבלת זרם (קבועה), טמפרטורת-יתר, מתח-יתר
מספר היציאות
2
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
יחס - כניסה:יציאה
1:1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תצורת יציאה
צד נמוך
מארז ההתקן של הספק
‎8-SO‎
סוג היציאה
תעלת N
מארז‏ / תיבה
ממשק
הפעל/הפסק
מספר מוצר בסיס
מתח - עומס
60V (מקס')