ZXMS6004DN8Q-13 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מתג/דוחף להספקת-כוח 1:1 תעלת N 1.3A 8-SOIC
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ZXMS6004DN8Q-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-ZXMS6004DN8Q-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-ZXMS6004DN8Q-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-ZXMS6004DN8Q-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZXMS6004DN8Q-13
תיאור
IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - יציאה (מקס')
1.3A
יצרן
Rds On (טיפוסי)
350mOhm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מספר היציאות
2
דירוג
לרכב
יחס - כניסה:יציאה
1:1
הרשאה
AEC-Q101
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
מתח - עומס
60V (מקס')
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
3.3V, 5V