ZXMS6004DN8-13 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC PWR DRIVER N-CHANNEL 1:1 8SO |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מתג/דוחף להספקת-כוח 1:1 תעלת N 1.3A 8-SO |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ZXMS6004DN8-13 דגמים |
קטגוריה | מתח - הספקה (Vcc/Vdd) 3.3V, 5V |
יצרן | זרם - יציאה (מקס') 1.3A |
סדרה | Rds On (טיפוסי) 350mOhm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג כניסה לא הופך |
סטטוס החלק פעיל | מאפיינים אתחול-עצמי |
סוג מתג | הגנה מפני תקלות הגבלת זרם (קבועה), טמפרטורת-יתר, מתח-יתר |
מספר היציאות 2 | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C (TA) |
יחס - כניסה:יציאה 1:1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
תצורת יציאה צד נמוך | מארז ההתקן של הספק 8-SO |
סוג היציאה תעלת N | מארז / תיבה |
ממשק הפעל/הפסק | מספר מוצר בסיס |
מתח - עומס 60V (מקס') |