ZXTN08400BFFTA
מק"ט מוצר של DigiKey
ZXTN08400BFFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ZXTN08400BFFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ZXTN08400BFFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZXTN08400BFFTA
תיאור
TRANS NPN 400V 0.5A SOT-23F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - יחיד NPN 400 V 500 mA 40MHz 1.5 W הרכבה משטחית SOT-23F
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ZXTN08400BFFTA דגמים
קטגוריה
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
100 ב-50mA, 5V
יצרן
הספק - מקס'
1.5 W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - מעבר
40MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג טרנזיסטור
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - קולט (Ic) (מקס')
500 mA
מארז‏ / תיבה
SOT-23-3 מוליכים שטוחים
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
400 V