BZT52B15
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-BZT52B15TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-BZT52B15CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-BZT52B15DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B15
תיאור
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 500 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123F
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZT52B15 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
42 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123F
הספק - מקס'
500 mW