BZT52C12
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-BZT52C12TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-BZT52C12CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-BZT52C12DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C12
תיאור
DIODE ZENER 12V 500MW SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123F
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZT52C12 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
35 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 9 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123F
הספק - מקס'
500 mW