BZT52C3V6
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-BZT52C3V6TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-BZT52C3V6CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-BZT52C3V6DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C3V6
תיאור
DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.6 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123F
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZT52C3V6 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
130 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 1 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123F
הספק - מקס'
500 mW