BZX84B15-AQ זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 16
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 3,000
גיליון נתונים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 5,828
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 15 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B15-AQ
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-BZX84B15-AQTR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B15-AQ
תיאור
DIODE ZENER 15V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84B15-AQ דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
בתפזורת
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms