BZX84C15
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-BZX84C15TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-BZX84C15CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-BZX84C15DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C15
תיאור
DIODE ZENER 15V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84C15 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
300 mW