BZX84C15
מק"ט מוצר של DigiKey
4786-BZX84C15TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4786-BZX84C15CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4786-BZX84C15DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C15
תיאור
DIODE ZENER 15V 350MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 350 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOT-23
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 10.5 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23
הספק - מקס'
350 mW