BZX84C18-AQ
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-BZX84C18-AQTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-BZX84C18-AQCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-BZX84C18-AQDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C18-AQ
תיאור
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 18 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84C18-AQ דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12.6 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms