MMFTP3008K-AQ זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת P 30 V 360mA (Ta) 500mW (Ta) הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MMFTP3008K-AQ
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-MMFTP3008K-AQTR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMFTP3008K-AQ
תיאור
MOSFET P-CH 30V 360MA TO-236-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMFTP3008K-AQ דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
1.22 nC @ 4.5 V
יצרן
Vgs (מקס')
±10V
אריזה
בתפזורת
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
50 pF @ 10 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
500mW (Ta)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
1.8V, 4.5V