DLW32MH101XK2L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-18059-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-18059-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-18059-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DLW32MH101XK2L
תיאור
CMC 100UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 100mA DCR 3.36Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DLW32MH101XK2L דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
50V
יצרן
Murata Electronics
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
השראות בתדר
100 µH @ 100 kHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
100mA
מספר מוצר בסיס
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
3.36Ohm