RP8100B2M1CEBLKREDRED
RP8100B2M1CEBLKREDRED
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKREDRED
מק"ט מוצר של DigiKey
EG5979-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RP8100B2M1CEBLKREDRED
תיאור
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
מודלים EDA/CAD
RP8100B2M1CEBLKREDRED דגמים
סדרה
אדום
אריזה
בתפזורת
סוג הארה, צבע
LED, אדום
סטטוס החלק
פעיל
מתח הארה (נקוב)
2.1VDC
סוג
סטנדרטי, מואר
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
125mA (AC), 100mA (DC)‎
מתח נקוב - AC
125 V
מספר מוצר בסיס
מתח נקוב - DC
50 V