RP8100B2M1CEBLKBLKNIL
RP8100B2M1CEBLKBLKNIL
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKBLKNIL
מק"ט מוצר של DigiKey
EG4570-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RP8100B2M1CEBLKBLKNIL
תיאור
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתגי לחצן SPST-NO סטנדרטי הרכבה בלוח, קדמי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RP8100B2M1CEBLKBLKNIL דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
50 V
יצרן
סוג מפעיל (Actuator)
עגול, לחצן
סדרה
סימון מפעיל (Actuator)
ללא סימון
אריזה
בתפזורת
שחור
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח, קדמי
הגנת חדירות
IP67 - אטים אבק, חסין מים
סוג
סטנדרטי
מידות הפתח בלוח
מעגלי - קוטר 13.60 מ"מ
מעגל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
פונקציית מתג
מופסק-רגעי
אורך חיים חשמלי
500,000 מחזורים
דירוג זרם (אמפר)
125mA (AC), 100mA (DC)‎
מספר מוצר בסיס
מתח נקוב - AC
125 V