RP8100B2M1CEBLKWHTNIL
מק"ט מוצר של DigiKey
RP8100B2M1CEBLKWHTNIL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RP8100B2M1CEBLKWHTNIL
תיאור
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
מודלים EDA/CAD
RP8100B2M1CEBLKWHTNIL דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
50 V
בתפזורת
לבן
סוג
סטנדרטי
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
125mA (AC), 100mA (DC)‎
מספר מוצר בסיס
מתח נקוב - AC
125 V