RP8100B2M1CEBLKYELNIL
RP8100B2M1CEBLKYELNIL
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKYELNIL
מק"ט מוצר של DigiKey
EG5980-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RP8100B2M1CEBLKYELNIL
תיאור
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
מודלים EDA/CAD
RP8100B2M1CEBLKYELNIL דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
50 V
בתפזורת
צהוב
סוג
סטנדרטי
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
125mA (AC), 100mA (DC)‎
מספר מוצר בסיס
מתח נקוב - AC
125 V