ACE1V3225-510-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-ACE1V3225-510-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-ACE1V3225-510-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-ACE1V3225-510-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACE1V3225-510-R
תיאור
CMC 51UH 200MA 2LN 2.6KOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
51 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 2.6 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 700mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
200mA
יצרן
Eaton - Electronics Division
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
700mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
80V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
ערכים נקובים
AEC-Q200
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
2
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
2.6 kOhms @ 10 MHz
גובה (מקס')
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
השראות בתדר
51 µH @ 100 kHz