AP63201QWU-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-AP63201QWU-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-AP63201QWU-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-AP63201QWU-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP63201QWU-7
תיאור
IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.8V 1 יציאה 2A SOT-23-6 דק‏, TSOT-23-6
מודלים EDA/CAD
AP63201QWU-7 דגמים
מתח - יציאה (מקס')
32V
תדר - מיתוג
500kHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)