BK/ABC-15-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-2609-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK/ABC-15-R
תיאור
FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 A 250 V AC 125 V נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק AB‏3‏, AG‏3‏, 1/4‏ אינץ' x‏ 1/4‏-1‏ אינץ'
זרם ניתוק @ מתח נקוב
750AAC, 10kA DC
I²t התכה
200.2
התנגדות קרה DC
0.00553 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V