BK/ABC-10-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-2607-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK/ABC-10-R
תיאור
FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 A 250 V AC 125 V נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק AB‏3‏, AG‏3‏, 1/4‏ אינץ' x‏ 1/4‏-1‏ אינץ'
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200AAC, 10kA DC
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
208.8
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
סוכנות הרשאות
CSA, UL
סוג נתיך
גודל / מידה
קוטר 0.250‏ אינץ' x‏ אורך 1.250‏ אינץ' (31.75‏ מ"מ x‏ 6.35‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.011 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V