BK/ABC-30-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-2614-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK/ABC-30-R
תיאור
FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30 A 250 V AC 125 V נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק AB‏3‏, AG‏3‏, 1/4‏ אינץ' x‏ 1/4‏-1‏ אינץ'
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200A AC, 400A DC
I²t התכה
1429.0
התנגדות קרה DC
0.002225 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V