BK/MDA-10-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-2722-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK/MDA-10-R
תיאור
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק AB‏3‏, AG‏3‏, 1/4‏ אינץ' x‏ 1/4‏-1‏ אינץ'
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק איטי
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200A
אריזה
בתפזורת
I²t התכה
332.0
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
CE, CSA, UL
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
צבע
שחור
סוג נתיך
גודל / מידה
קוטר 0.250‏ אינץ' x‏ אורך 1.250‏ אינץ' (31.75‏ מ"מ x‏ 6.35‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.01 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V