BK/S501-250-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-3400-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK/S501-250-R
תיאור
FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
250 mA 250 V AC נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
מתח נקוב - AC
250 V
זרם ניתוק @ מתח נקוב
1.5kA
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
0.027
סוכנות הרשאות
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
4.4 Ohms