BK1/S501-250-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-BK1/S501-250-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BK1/S501-250-R
תיאור
FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
תיאור מפורט
250 mA 250 V AC נתיך DC מחסנית, קרמית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
מתח נקוב - AC
250 V
זרם ניתוק @ מתח נקוב
1.5kA
I²t התכה
0.027
התנגדות קרה DC
4.4 Ohms