DR125-560-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-DR125-560-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-DR125-560-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-DR125-560-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR125-560-R
תיאור
FIXED IND 56UH 2.31A 102 MOHM
תיאור מפורט
56 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.31 A 102mOhm לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
DR125-560-R דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
3A
התנגדות DC‏ (DCR)
102mOhm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%