DR127-151-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-DR127-151-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-DR127-151-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-DR127-151-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR127-151-R
תיאור
FIXED IND 150UH 1.59A 247 MOHM
תיאור מפורט
150 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.59 A ‎247mOhm‎ לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
DR127-151-R דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
3.01A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎247mOhm‎
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%