SLF12575T-151M1R5-PF
מק"ט מוצר של DigiKey
445-8917-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-8917-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-8917-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SLF12575T-151M1R5-PF
תיאור
FIXED IND 150UH 1.6A 210 MOHM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.6 A ‎210mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SLF12575T-151M1R5-PF דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.5A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎210mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%