DR127-151-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-DR127-151-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-DR127-151-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-DR127-151-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR127-151-R
תיאור
FIXED IND 150UH 1.59A 247 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.59 A ‎247mOhm‎ לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DR127-151-R דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
3.01A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎247mOhm‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%