EFDKA1CK105D032LH
מק"ט מוצר של DigiKey
283-EFDKA1CK105D032LH-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFDKA1CK105D032LH
תיאור
CAP FILM 1UF 10% 1200VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF קבלי ציפוי 1200V (1.2kV) פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 1.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.433‏ אינץ' (32.00 מ"מ x‏ 11.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.819‏ אינץ' (20.80‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
1.083‏ אינץ' (27.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
1200V (1.2kV)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35 mOhms