HCM1A1104V2-330-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 33UH 3.3A 102 MOHM SMD |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 33 µH מסוכך משרן 3.3 A 102mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 102mOhm מקס' |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 5MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |
חומר - ליבה | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
השראות | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±20% | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
דירוג זרם (אמפר) | גודל / מידה אורך 0.425 אינץ' x רוחב 0.394 אינץ' (10.80 מ"מ x 10.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 4.6A | גובה - מקובע (מרבי) 0.157 אינץ' (4.00 מ"מ) |