HCM1A1305V2-150-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HCM1A1305V2-150-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-HCM1A1305V2-150-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-HCM1A1305V2-150-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM1A1305V2-150-R
תיאור
FIXED IND 15UH 6.5A 27.1 MOHM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 µH מסוכך משרן 6.5 A ‎27.1mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎27.1mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
6MHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.530‏ אינץ' x‏ רוחב 0.496‏ אינץ' (13.45 מ"מ x‏ 12.60‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
9.5A