HCP0704-4R7-R
מק"ט מוצר של DigiKey
513-1645-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
513-1645-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
513-1645-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCP0704-4R7-R
תיאור
FIXED IND 4.7UH 5A 29.5 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 5 A ‎29.5mOhm‎ לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
8A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎29.5mOhm‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 155°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.268‏ אינץ' x‏ רוחב 0.268‏ אינץ' (6.80 מ"מ x‏ 6.80‏ מ"מ)
טולרנס
±25%