HSL0814-3R8106-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HSL0814-3R8106-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HSL0814-3R8106-R
תיאור
CAP LITHIUM HYBRID 10F 3.8V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 F (EDLC) סופר-קבלים 3.8 V רדיאלי, תיבה 1.5Ohm 1000 שעות ב-60°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-60°C
יצרן
Eaton - Electronics Division
סיומת
פיני PC
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
פס
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
10 F
גודל / מידה
קוטר 0.335‏ אינץ' (8.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
3.8 V
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 60°C
ESR (התנגדות טורית שקולה)
1.5Ohm