HSL0820-3R8256-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-HSL0820-3R8256-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HSL0820-3R8256-R
תיאור
CAP LITHIUM HYBRID 25F 3.8V
תיאור מפורט
25 F (EDLC) סופר-קבלים 3.8 V רדיאלי, תיבה 650mOhm 1000 שעות ב-60°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-60°C
אריזה
פס
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
25 F
גודל / מידה
קוטר 0.335‏ אינץ' (8.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
3.8 V
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 70°C
ESR (התנגדות טורית שקולה)
650mOhm