MPIA4020V2-6R8-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-MPIA4020V2-6R8-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-MPIA4020V2-6R8-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPIA4020V2-6R8-R
תיאור
FIXED IND 6.8UH 2A 192 MOHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.8 µH מסוכך יצוק משרן 2 A ‎192mOhm מקס' 2-SMD, J-Lead
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎192mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
23MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג
יצוק
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
2-SMD, J-Lead
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.195‏ אינץ' x‏ רוחב 0.165‏ אינץ' (4.95 מ"מ x‏ 4.20‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
2.6A