PTS12066V150 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | PTC RESET FUSE 6V 1.5A 1206 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 6V 1.5 A Ih הרכבה משטחית 1206 (3216 מטרי), קעור |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זמן עד לניתוק 300 ms |
יצרן Eaton - Electronics Division | התנגדות - התחלתית (Ri) (Min) 40 mOhms |
סדרה | התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס') 120 mOhms |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג פולימרי | מארז / תיבה 1206 (3216 מטרי), קעור |
מתח - מקס' 6V | גודל / מידה אורך 0.128 אינץ' x רוחב 0.065 אינץ' (3.25 מ"מ x 1.65 מ"מ) |
זרם - החזקה (Ih) (מקס') 1.5 A | עובי (מרבי) 0.045 אינץ' (1.15 מ"מ) |
זרם - ניתוק (It) 3 A | סוכנות הרשאות cURus, TUV |
זרם - מקס' 100 A |