PTS12066V150
מק"ט מוצר של DigiKey
283-PTS12066V150TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-PTS12066V150CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-PTS12066V150DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTS12066V150
תיאור
PTC RESET FUSE 6V 1.5A 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 6V 1.5 A Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
300 ms
יצרן
Eaton - Electronics Division
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
40 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
120 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קעור
מתח - מקס'
6V
גודל / מידה
אורך 0.128‏ אינץ' x‏ רוחב 0.065‏ אינץ' (3.25 מ"מ x‏ 1.65‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.5 A
עובי (מרבי)
0.045‏ אינץ' (1.15‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
3 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
100 A