PTS18126V125 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 1,963
גיליון נתונים
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 4,596
גיליון נתונים
דומים
דומים
SCHURTER Inc.
קיים במלאי: 802
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 6V 1.25 A Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
PTS18126V125
מק"ט מוצר של DigiKey
283-3159-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-3159-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTS18126V125
תיאור
PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זמן עד לניתוק
400 ms
יצרן
Eaton - Electronics Division
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
50 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
140 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
מתח - מקס'
6V
גודל / מידה
אורך 0.179‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.55 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.25 A
עובי (מרבי)
זרם - ניתוק (It)
2.5 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
100 A