TV0820-3R0335-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-TV0820-3R0335-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TV0820-3R0335-R
תיאור
CAP 3.3F 3V .075 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 F (EDLC) סופר-קבלים 3 V רדיאלי, תיבה 75mOhm 1000 שעות ב-65°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-65°C
יצרן
Eaton - Electronics Division
סיומת
פיני PC
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
3.3 F
גודל / מידה
קוטר 0.335‏ אינץ' (8.50‏ מ"מ)
טולרנס
-10%, +30%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
3 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 65°C
ESR (התנגדות טורית שקולה)
75mOhm